Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Meso BB Glow – rewolucyjny zabieg medycyny estetycznej

Wróć

Meso BB Glow to innowacyjny zabieg, który umożliwia uzyskanie spektakularnych rezultatów w krótkim czasie. Pozwala szybko i bezboleśnie uzyskać efekt promiennej, świeżej i rozświetlonej skóry. Zabieg pomaga pozbyć się niedoskonałości spowodowanych chorobą czy wypadkiem, które są udręką i przyczyną kompleksów wielu osób. Rewolucyjne serum ma za zadanie dostarczyć skórze substancji aktywnych i pigmentu BB, aby wyrównać jej koloryt. Jak wygląda zabieg Meso BB Glow, jakie efekty pozwala uzyskać, kto może z niego skorzystać, a kto powinien go unikać?

Jak wygląda zabieg Meso BB Glow?

Meso BB Glow to połączenie mezoterapii mikroigłowej z serum BB Glow. Specjalne urządzenie pozwala na wprowadzenie w skórę substancji czynnych, które gwarantują efekt odmłodzenia oraz wyrównanie kolorytu twarzy. Samo serum BB Glow jest połączeniem kwasu hialuronowego, pigmentów, rozświetlacza, który odbija drobinki światła oraz składników odżywczych, przez co zabieg wykazuje także wiele funkcji pielęgnujących.

Jakie efekty pozwala uzyskać zabieg Meso BB Glow?

BB Glow, dzięki specjalnej formule zabiegu, regeneruje, odświeża i wzmacnia skórę. Odbudowuje również jej naturalny płaszcz hydro-lipidowy. Poszczególne substancje aktywne zawarte w serum pozwalają na rozświetlenie skóry i nadanie jej efektu glam-shine. Pigment pomaga zniwelować przebarwienia, piegi, cienie pod oczami czy też plamy starcze i ujednolicić koloryt skóry. BB Glow może być wykonany również w celu zmniejszenia widoczności blizn i rozstępów, a także aby głęboko odżywić oraz zrewitalizować skórę i wspomóc procesy odnowy naskórka. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu, twarz prezentuje się promiennie i świeżo. Jednak w celu uzyskania trwałego rezultatu zalecane jest wykonanie kilku zabiegów. Dużą zaletą BB Glow jest bezinwazyjność tej metody oraz bezpieczeństwo dla każdego rodzaju skóry, nawet dla bardzo wrażliwej. Co więcej, daje ona przyjemne uczucie głębokiego nawilżenia i odprężenia skóry.

Dla kogo jest przeznaczony zabieg Meso BB Glow?

Zabieg jest polecany szczególnie dla osób, które mają problem z matową, poszarzałą i odwodnioną cerą. Docenią go również klienci, którzy zmagają się z nierównym kolorytem cery, oznakami fotostarzenia, plamami, piegami oraz skłonnością do zaczerwienień. BB Glow jest też skuteczną metodą na usunięcie cieni pod oczami oraz zmniejszenie widoczności porów. Jednak może być stosowany także jako zabieg pielęgnacyjny w celu nawilżenia twarzy, czy też jako terapia przeciwrodnikowa.

Kto nie powinien skorzystać z zabiegu?

Mimo tego, że BB Glow jest zabiegiem bezinwazyjnym, nie każdy może z niego skorzystać. Powinny unikać go szczególnie osoby, które zmagają się z nowotworem złośliwym lub znamionami. Przeszkodą do wykonania zabiegu jest również opryszczka, choroby skóry takie jak łuszczyca czy egzema, trądzik w aktywnym stadium oraz bliznowce. Nie powinny wykonywać go również kobiety w ciąży i karmiące, a także osoby z zaburzeniami krzepnięcia i innymi chorobami krwi.